• School management

      • ლაგვილავა მაია
      • ლაგვილავა მაიადირექტორი
      • ბალანჩივაძე ნანი
      • ბალანჩივაძე ნანიმთავარი კონსულტანტი
      • ხუციშვილი ეთო
      • ხუციშვილი ეთოდირექტორის მოადგილე; ხარისხის კონტროლისა და მართვის მენეჯერი
      • მიდელაშვილი თამარი
      • მიდელაშვილი თამარიდირექტორის მოადგილე სასწავლო დარგში
      • ხუციშვილი ხათუნა
      • ხუციშვილი ხათუნაადამიანური რესურსების მართვის მენეჯერი
      • ბოჭორიშვილი მანანა
      • ბოჭორიშვილი მანანაპროფესიული განვითარების ლაბორატ. ხელმძღვანელი
      • ხუციშვილი-სიხარულიძე თეა
      • ხუციშვილი-სიხარულიძე თეაფინანსური მენეჯერი
      • ლაგვილავა ჰამლეტ
      • ლაგვილავა ჰამლეტტექნიკური დირექტორი
      • ლაფაური ირინა
      • ლაფაური ირინასკოლის ექიმი
      • გოგუაძე ლევან
      • გოგუაძე ლევანსკოლის ფსიქოლოგი
  • სკოლის აკადემიური პერსონალი

      • ეკატერინე ჭკუასელი
      • ეკატერინე ჭკუასელიქათული ენისა და ლიტერატურის კათედრის ხელმძღვანელი
      • შორენა მერაბიშვილი
      • შორენა მერაბიშვილიინგლისური ენის კათედრის ხელმძღვანელი
      • ლუკა ვერჯერიო
      • ლუკა ვერჯერიოიტალიური ენის კათედრის ხელმძღვანელი
      • მანანა თოფურია
      • მანანა თოფურიამათემატიკისა და საინფორმაციო ტექნოლოგიების კათედრის ხელმძღვანელი
      • მაია ცინაძე
      • მაია ცინაძე საბუნებისმეტყველო მეცნიერებათა კათედრის ხელმძღვანელი
      • ნანა ვაჩიბერიძე
      • ნანა ვაჩიბერიძედაწყებითი განათლების კათედრის ხელმძღვანელი
      • მაია ფირჩხაძე
      • მაია ფირჩხაძესაზოგადოებრივ მეცნიერებათა კათედრის ხელმძღვანელი
      • გიორგი სილაგავა
      • გიორგი სილაგავაესთეტიკური აღზრდისა და სპორტის კათედრის ხელმძღვანელი
      • დალი ბეროშვილი
      • დალი ბეროშვილი რუსული ენის სექციის ხელმძღვანელი
  • დამრიგებლები

      • მარიამ მეთეფშიშვილი
      • მარიამ მეთეფშიშვილიI/1 კლასი
      • ნანა ვაჩიბერიძე
      • ნანა ვაჩიბერიძეI/2 კლასი
      • მაია ალავიძე
      • მაია ალავიძეII/1 კლასი
      • მარინე ზაქარიაშვილი
      • მარინე ზაქარიაშვილიII/2 კლასი
      • დალი ქოქოშვილი
      • დალი ქოქოშვილიIII/1 კლასი
      • ინგა თეთრაძე
      • ინგა თეთრაძეIII/2 კლასი
      • ხათუნა ხუციშვილი
      • ხათუნა ხუციშვილიIV/1 კლასი
      • ეკა ლაგვილავა
      • ეკა ლაგვილავაV/1 კლასი
      • ანა ბოჭორიშვილი
      • ანა ბოჭორიშვილიVI/1 კლასი
      • ასმათ გაფრინდაშვილი
      • ასმათ გაფრინდაშვილიVI/2 კლასი
      • ნანა გაბისონია
      • ნანა გაბისონიაVII/1 კლასი
      • მაია ხაჭაპურიძე
      • მაია ხაჭაპურიძეVII/2 კლასი
      • ნათია სიმონია
      • ნათია სიმონიაVIII კლასი
      • ნატა მიჩინაშვილი
      • ნატა მიჩინაშვილიIX კლასი
      • თამარ ბერიშვილი
      • თამარ ბერიშვილიX/1 და X/2 კლასები
      • ცისია სუხიაშვილი
      • ცისია სუხიაშვილი XI/1 და XI/2 კლასები
      • თინათინ გოგიძე
      • თინათინ გოგიძე XII/1 და XII/2 კლასები