• School management

      • ლაგვილავა მაია
      • ლაგვილავა მაიადირექტორი
      • ბალანჩივაძე ნანი
      • ბალანჩივაძე ნანიმთავარი კონსულტანტი
      • ხუციშვილი ეთო
      • ხუციშვილი ეთოდირექტორის მოადგილე; ხარისხის კონტროლისა და მართვის მენეჯერი
      • მიდელაშვილი თამარი
      • მიდელაშვილი თამარიდირექტორის მოადგილე სასწავლო დარგში
      • ხუციშვილი ხათუნა
      • ხუციშვილი ხათუნაადამიანური რესურსების მართვის მენეჯერი
      • ბოჭორიშვილი მანანა
      • ბოჭორიშვილი მანანაპროფესიული განვითარების ლაბორატ. ხელმძღვანელი
      • ხუციშვილი-სიხარულიძე თეა
      • ხუციშვილი-სიხარულიძე თეაფინანსური მენეჯერი
      • ლაგვილავა ჰამლეტ
      • ლაგვილავა ჰამლეტტექნიკური დირექტორი
      • ლაფაური ირინა
      • ლაფაური ირინასკოლის ექიმი
      • ჯმუხაძე ნანიკო
      • ჯმუხაძე ნანიკოსკოლის ფსიქოლოგი
  • სკოლის აკადემიური პერსონალი

      • ეკატერინე ჭკუასელი
      • ეკატერინე ჭკუასელიქათული ენისა და ლიტერატურის კათედრის ხელმძღვანელი
      • შორენა მერაბიშვილი
      • შორენა მერაბიშვილიინგლისური ენის კათედრის ხელმძღვანელი
      • ლაურა ბონელი
      • ლაურა ბონელიიტალიური ენის კათედრის ხელმძღვანელი
      • მანანა თოფურია
      • მანანა თოფურიამათემატიკისა და საინფორმაციო ტექნოლოგიების კათედრის ხელმძღვანელი
      • მაია ცინაძე
      • მაია ცინაძე საბუნებისმეტყველო მეცნიერებათა კათედრის ხელმძღვანელი
      • ნანა ვაჩიბერიძე
      • ნანა ვაჩიბერიძედაწყებითი განათლების კათედრის ხელმძღვანელი
      • მაია ფირჩხაძე
      • მაია ფირჩხაძესაზოგადოებრივ მეცნიერებათა კათედრის ხელმძღვანელი
      • თინათინ მაჩაბელი
      • თინათინ მაჩაბელი ესთეტიკური აღზრდისა და სპორტის კათედრის ხელმძღვანელი
      • დალი ბეროშვილი
      • დალი ბეროშვილი რუსული ენის სექციის ხელმძღვანელი
  • დამრიგებლები

      • დალი ქოქოშვილი
      • დალი ქოქოშვილიI / 1 კლასი
      • ინგა თეთრაძე
      • ინგა თეთრაძეI /2 კლასი
      • ნანა ვაჩიბერიძე
      • ნანა ვაჩიბერიძეI I კლასი
      • მაია ალავიძე
      • მაია ალავიძეI I I კლასი
      • დალი ბეროშვილი
      • დალი ბეროშვილიI V / 1 კლასი
      • ნატო ღვინიაშვილი
      • ნატო ღვინიაშვილიI V / 2 კლასი
      • ნანა გაბისონია
      • ნანა გაბისონიაV / 1 კლასი
      • მაია ხაჭაპურიძე
      • მაია ხაჭაპურიძეV / 2 კლასი
      • ნათია სიმონია
      • ნათია სიმონიაV I კლასი
      • ნატა მიჩინაშვილი
      • ნატა მიჩინაშვილიV I I კლასი
      • ქეთევან ზაალიშვილი
      • ქეთევან ზაალიშვილიV I I I კლასი
      • ცისია სუხიაშვილი
      • ცისია სუხიაშვილიI X კლასი
      • თინათინ გოგიძე
      • თინათინ გოგიძე X კლასი
      • ეკა ლაგვილავა
      • ეკა ლაგვილავაX I კლასი
      • თამარ ბერიშვილი
      • თამარ ბერიშვილიX I I კლასი